V Bieg Sylwestrowy

DSC03192Wyjątkowo mroźna pogoda towarzyszyła naszej klubowej imprezie na zakończenie tegorocznego sezonu.  W niedzielę 30 grudnia spotkaliśmy się na terenie Szkoły Leśnej na Barbarce i o 11:00 wyruszyliśmy tempem towarzyskim na pięciokilometrową leśną trasę. Na listę startową wpisali się członkowie KM UMK, przyjaciele, rodziny, znajomi i sympatycy:

Adamczyk Zbyszek
Arseniuk Anna
Bartkowska Asia
Burnicka Agnieszka
Dembkowski Ryszard
Foremski Sławek
Gorzycki Sławomir
Góralski Krzysztof
Grabowska Asia
Gregrowski Krzysztof
Hajdas Tomek
Jaworski Marek
Kaczmarek Damian
Kalinowska Zofia
Kalmus Grażyna
Kowalska Ewa
Kubczak-Kosicka Anna
Kulasek Milena
Lisewski Tomasz
Majchrzak Darek
Majewski Jan
Myżyński Maciej
Nowak Jarosław
Nowosad Dorota
Nowosad Wiesław
Pilarska Anna
Pilarski Marek
Piwoński Robert
Podbielska Alina
Polaszewska Marzena
Rogowska Hanna
Rogowski Zbigniew
Szymański Piotr
Włodarczyk Teresa
Zduniak Anna
Zieliński Roman

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe medale , a specjalnie wyróżnieni zostali przebierańcy świąteczno-sylwestowi. Rozdano również kilka nagród w niestandardowych kategoriach. Był toast lampką szampana, ognisko, pieczone kiełbaski, różne pyszności z domowych spiżarni - wszystko okraszone rozmowami w  wesołej atmosferze.

Składamy podziękowania Szkole Leśnej na Barbarce za udostępnienie szatni i przygotowanie ogniska.

Link do zdjęć autorstwa Roberta Piwońskiego: https://picasaweb.google.com/112177792606996763074/Bieg_sylwestrowy_2014?feat=directlink#

 

Z noworocznym pozdrowieniem,

Asia Bartkowska