WAKACYJNE BIEGI Z UDZIAŁEM KLUBOWICZÓW

Dnia 27 czerwca w Służewie odbył się VII Bieg Papieski na dystansie 7,6 km. W biegu wzięli udział również członkowie naszego Klubu, z których najszybszy był Mateusz Głowacki z czasem 32:46. Oprócz Mateusza bieg ukończyli również (kolejność wg zajętych miejsc): Dariusz Majchrzak, Joanna Grabowska i Beata Majchrzak. Oprócz biegu głównego rozegrano również biegi dla dzieci oraz bieg rodzinny w 3 osobowym i przynajmniej dwupokoleniowym składzie. W ramach biegu głównego rozegrano m.in. kategorię małżeńską oraz +50 kobiet i mężczyzn. Bieg wart polecenia szczególnie biegającym rodzinom. Wszystkie dzieci bez względu na osiągnięty wynik otrzymały nagrody rzeczowe. Nagrody rzeczowe otrzymali również wszyscy uczestnicy biegu rodzinnego, a pierwsza trójka otrzymała dodatkowo puchary. I co warte podkreślenia: udział w zawodach był bezpłatny!

GALERIA Kujawy.Media.pl

 

Z kolei 1 lipca 2015 roku w lasku obok V LO, odbyła się 197 edycja (7 w tym roku) Top Cross Torunia. Kilka osób z naszego Klubu wzięło udział w tym biegu. Kolejny odbędzie się 12 sierpnia, a już 1 sierpnia XIV Top Cross Maraton. Serdecznie zapraszamy!

GALERIA autorstwa Joanny Markiewicz i Witolda Plichty