XIV Top Cross Maraton

W ubiegłą sobotę (1 sierpnia 2015 r.) odbył się w Toruniu już po raz czternasty Top-Cross Maraton im. Jurka Stawskiego z Tadeuszem Spychalskim. Trasa biegu zlokalizowana była na popularnej wśród toruńskich biegaczy Rudelce. Dystans maratonu liczył 32 okrążenia, jednak każda osoba, która przebiegła co najmniej jedno otrzymała wspaniały okolicznościowy medal, na którym wygrawerowane zostały nazwiska wszystkich osób, które ukończyły ten maraton w zeszłym roku. Wśród ponad stu biegaczy nie mogło zabraknąć też naszych klubowiczów.W imprezie wzięli udział: Asia Bartkowska, Asia Grabowska, Alina Podbielska, Darek Majchrzak, Maciek Markiewicz i Mateusz Nowakowski. Należy podkreślić, że biegowi temu towarzyszy wspaniała atmosfera, która jest zasługą zarówno samych biegaczy, jak i głównego organizatora Tadka Spychalskiego. /mm/SONY DSC