33. Maraton Toruński

DSC_0200

33. Maraton Toruński, czy też jak kto woli Toruń Marathon przeszedł do historii. Nasz Klub pomagał w organizacji biegu, m.in. prowadząc biuro zawodów pod czujnym okiem Asi Bartkowskiej, zajmując się depozytem (m.in. Alina), kierując częścią wolontariuszy (jak zwykle nieoceniony Hajdas) czy przygotowując strefy startu i mety. Nie wszystkich zaangażowanych wymienię z imienia, ale naprawdę było nas sporo. No i nad całością czuwała nasza Szefowa, Dyrektor Sportowa Maratonu – Andżelika. Na zakończenie warto jeszcze wspomnieć o tych z nas, którzy pobiegli w maratonie – było to 11 osób. Niestety tylko mężczyzn :(. Najlepszy wynik uzyskał Łukasz Radtke. Czas 3:15:53 dał mu 61 miejsce w klasyfikacji generalnej. Nasza drużyna w składzie: Mateusz Nowakowski, Radosław Łuczak, Roman Czaja i Michał Sutuła zajęła 5 miejsce. /mm/